Kalendarze magnetyczne na lodówkę

Kalendarze magnetyczne są doskonałą wizytówką Państwa. Kalendarze magnetyczne wykonujemy na papierze magnetycznym. Standardowo wykonujemy kalendarze w kształcie prostokąta o rozmiarach począwszy od formatu wizytówki, a skończywszy na formacie SRA3. Istnieje także możliwość wykonanie wykrojnika za pomocą którego uzyskamy dowolny kształt produktu. Kalendarze magnetyczne wykonujemy w nakładach od stu do kilkudziesięciu tysięcy sztuk. Jest to propozycja dla Klientów szukających skutecznej formy reklamy.

PARAMETRY

  • kalendarze magnetyczne z twoim indywidualnym nadrukiem w kolorze
  • druk: cyfrowy, kolorowy (4+0), jednostronny CMYK
  • format: kalendarze mogą mieć kształt kwadratu lub prostokąta (standardowo 85x55mm, A7, A6, A5, A4, A3, SRA3 lub dowolny inny kształt)
  • materiały: podłoże magnetyczne Magnecote 0,33mm,(688g/m²)
  • uszlachetnianie: brak możliwości uszlachetniania.

PROJEKT GRAFICZNY

  • druk kalendarzy magnetycznych wykonujemy z nadesłanych plików, jeżeli nie posiadacie Państwo własnego projektu z chęcią wykonają go nasi graficy. W zależności od stopnia skomplikowania oraz przewidywanej wielkości zamówienia projekty graficzne mogą być dodatkowo płatne.

DOWOLNY NAKŁAD

  • Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w nakładzie od stu do kilkudziesięciu tysięcy sztuk kalendarzy magnetycznych w ciągu 24 godzin (w zależności od aktualnego obłożenia na maszynach).
Cena kalendarzy magnetycznych na lodówkę ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości nakładu oraz formatu. W celu uzyskania dokładnej wyceny skontaktuj się z nami.
REALIZACJA

Termin realizacji zleceń standardowych to zazwyczaj 1-3 dni robocze. Termin realizacji zleceń niestandardowych ustalany jest indywidualnie.

PAKOWANIE

Dokładamy wszelkich starań aby nasze przesyłki były odpowiednio spakowane i zabezpieczone, niezależnie od tego każda przesyłka jest ubezpieczona.

WYSYŁKA

Zamówienia wysyłamy sprawdzonym kurierem DPD dzięki temu przesyłki są w 99% przypadków dostarczane na drugi dzień roboczy do klienta.

A może inny rodzaj magnesów...

Wykonujemy różne produkty magnetyczne...

Zobacz ofertę
Zamów darmowe próbki

Sprawdź jakość naszych magnesów na lodówkę

Przygotowanie plików do druku

spady: 2 mm, grafika: 300 dpi, kolory: CMYK

Pobierz makietę

KONTAKT

Producent magnesów na lodówkę MAGNESO
ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY

tel. 608-486-182

KONTAKT E-MAIL

wyceny@magneso.com

Producent magnesów pamiątkowych i reklamowych na lodówkę MAGNESO.COM