Wypukłe magnesy pamiątkowe

Produkt ten ma zastosowanie głównie jako magnes pamiątkowy do odsprzedaży w sklepach z pamiątkami. Dzięki zastosowaniu tektury litej o grubości 1,5 mm całkowita grubość magnesu wynosi około 2,5mm. Warstwa wierzchnia może zostać wykonana z papieru tłoczonego (np. o fakturze płótna), ekologicznego papieru kraft, foliowanej kredy. Magnesy foliujemy na gorąco z zastosowaniem profesjonalnych folii błysk, mat lub soft skin. Magnesy te wykonujemy w kształcie kwadratu lub prostokąta w nakładach od stu do kilku tysięcy sztuk. Jest to propozycja dla Klientów szukających grubych, porządnie wykonanych magnesów pamiątkowych.

PARAMETRY

  • magnesy pamiątkowe z twoim indywidualnym nadrukiem w kolorze
  • druk: cyfrowy, kolorowy (4+0), jednostronny CMYK
  • format: magnesy mogą mieć kształt kwadratu lub prostokąta (standardowo 90x55 mm oraz 75x75 mm)
  • materiały: kreda, karton ekologicznym KRAFT lub papier fakturowany (np. płótno) usztywniane tekturą litą 1,5 mm, od tyłu folia magnetyczna 0,7
  • uszlachetnianie: folia błysk, mat lub soft skin

PROJEKT GRAFICZNY

  • druk wykonujemy z nadesłanych plików, jeżeli nie posiadacie Państwo własnego projektu z chęcią wykonają go nasi graficy. W zależności od stopnia skomplikowania oraz przewidywanej wielkości zamówienia projekty graficzne mogą być dodatkowo płatne.

DOWOLNY NAKŁAD

  • Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w nakładzie od stu do kilkudziesięciu tysięcy sztuk w ciągu kilku dni roboczych (w zależności od aktualnego obłożenia na maszynach).
Cena wypukłych magnesów pamiątkowych ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości nakładu oraz rozmiaru magnesu. W celu uzyskania dokładnej wyceny magnesów reklamowych skontaktuj się z nami.
REALIZACJA

Termin realizacji zleceń standardowych to zazwyczaj 1-3 dni robocze. Termin realizacji zleceń niestandardowych ustalany jest indywidualnie.

PAKOWANIE

Dokładamy wszelkich starań aby nasze przesyłki były odpowiednio spakowane i zabezpieczone, niezależnie od tego każda przesyłka jest ubezpieczona.

WYSYŁKA

Zamówienia wysyłamy sprawdzonym kurierem DPD dzięki temu przesyłki są w 99% przypadków dostarczane na drugi dzień roboczy do klienta.

A może inny rodzaj magnesów...

Wykonujemy różne produkty magnetyczne...

Zobacz ofertę
Zamów darmowe próbki

Sprawdź jakość naszych magnesów na lodówkę

Przygotowanie plików do druku

spady: 2 mm, grafika: 300 dpi, kolory: CMYK

Pobierz makietę

KONTAKT

Producent magnesów na lodówkę MAGNESO
ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY

tel. 608-486-182

KONTAKT E-MAIL

wyceny@magneso.com

Producent magnesów pamiątkowych i reklamowych na lodówkę MAGNESO.COM