Akrylowe magnesy pamiątkowe

Jesteśmy producentem magnesów w estetycznych przeźroczystych akrylowych ramkach. Magnesy te mają zastosowanie głównie jako produkt do odsprzedaży w sklepach z pamiątkami. W przypadku tych magnesów wydruk wykonywany jest na papierze kredowym, który następnie umieszczany jest w przeźroczystej ramce akrylowej. Z tyłu ramki umieszczony jest magnes. Magnesy akrylowe wykonujemy w kształcie prostokąta w nakładach od stu do kilku tysięcy sztuk. Jest to propozycja dla Klientów szukających grubych, porządnie wykonanych magnesów pamiątkowych.

PARAMETRY

  • magnesy pamiątkowe akrylowe z twoim indywidualnym nadrukiem w kolorze
  • druk: cyfrowy, kolorowy (4+0), jednostronny CMYK
  • format: magnesy akrylowe wykonujemy w dwóch rozmiarach 78x52 mm oraz 97x66 mm
  • materiały: przeźroczysta ramka akrylowa z magnesem na tylnej powierzchni, w środku druk na papierze kredowym
  • uszlachetnianie: ramka akrylowa

PROJEKT GRAFICZNY

  • druk wykonujemy z nadesłanych plików, jeżeli nie posiadacie Państwo własnego projektu z chęcią wykonają go nasi graficy. W zależności od stopnia skomplikowania oraz przewidywanej wielkości zamówienia projekty graficzne mogą być dodatkowo płatne.

DOWOLNY NAKŁAD

  • Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w nakładzie od stu do kilku tysięcy sztuk magnesów akrylowych w ciągu kilku dni roboczych (w zależności od aktualnego obłożenia na maszynach).
Cena akrylowych magnesów pamiątkowych ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości nakładu oraz rozmiaru. W celu uzyskania dokładnej wyceny magnesów reklamowych skontaktuj się z nami.
REALIZACJA

Termin realizacji zleceń standardowych to zazwyczaj 1-3 dni robocze. Termin realizacji zleceń niestandardowych ustalany jest indywidualnie.

PAKOWANIE

Dokładamy wszelkich starań aby nasze przesyłki były odpowiednio spakowane i zabezpieczone, niezależnie od tego każda przesyłka jest ubezpieczona.

WYSYŁKA

Zamówienia wysyłamy sprawdzonym kurierem DPD dzięki temu przesyłki są w 99% przypadków dostarczane na drugi dzień roboczy do klienta.

A może inny rodzaj magnesów...

Wykonujemy różne produkty magnetyczne...

Zobacz ofertę
Zamów darmowe próbki

Sprawdź jakość naszych magnesów na lodówkę

Przygotowanie plików do druku

spady: 2 mm, grafika: 300 dpi, kolory: CMYK

Pobierz makietę

KONTAKT

Producent magnesów na lodówkę MAGNESO
ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY

tel. 608-486-182

KONTAKT E-MAIL

wyceny@magneso.com

Producent magnesów pamiątkowych i reklamowych na lodówkę MAGNESO.COM