Magnesy reklamowe ekonomiczne

Produkt ten doskonale nadaje się jako wizytówka Państwa firmy. Jest to najtańsza wersja magnesów na lodówkę jakie oferujemy. Magnesy ekonomiczne wykonywane są na papierze magnetycznym. Standardowo wykonujemy magnesy w kształcie prostokąta, koła lub serca. Istnieje możliwość zaokrąglenia rogów magnesów, a także wykonanie wykrojnika wg zadanego przez Państwa kształtu. Magnesy reklamowe wykonujemy w nakładach od stu do kilkudziesięciu tysięcy sztuk. Jest to propozycja dla Klientów szukających ładnie wykonanych ale tanich magnesów.

PARAMETRY

  • magnesy reklamowe z twoim indywidualnym nadrukiem w kolorze
  • druk: cyfrowy, kolorowy (4+0), jednostronny CMYK
  • format: magnesy mogą mieć kształt kwadratu, prostokąta, koła lub dowolny inny kształt
  • materiały: podłoże magnetyczne Magnecote 0,33mm,(688g/m²)
  • uszlachetnianie: brak możliwości uszlachetniania. Jeżeli szukają Państwo grubszych magnesów z możliwością foliowania proszę sprawdzić inny produkt z naszej oferty.

PROJEKT GRAFICZNY

  • druk magnesów reklamowych wykonujemy z nadesłanych plików, jeżeli nie posiadacie Państwo własnego projektu z chęcią wykonają go nasi graficy. W zależności od stopnia skomplikowania oraz przewidywanej wielkości zamówienia projekty graficzne mogą być dodatkowo płatne.

DOWOLNY NAKŁAD

  • Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w nakładzie od stu do kilkudziesięciu tysięcy sztuk magnesów reklamowych w ciągu 24 godzin (w zależności od aktualnego obłożenia na maszynach).
Cena magnesów ekonomicznych ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości nakładu oraz rozmiaru magnesu. W celu uzyskania dokładnej wyceny magnesów reklamowych skontaktuj się z nami.
REALIZACJA

Termin realizacji zleceń standardowych to zazwyczaj 1-3 dni robocze. Termin realizacji zleceń niestandardowych ustalany jest indywidualnie.

PAKOWANIE

Dokładamy wszelkich starań aby nasze przesyłki były odpowiednio spakowane i zabezpieczone, niezależnie od tego każda przesyłka jest ubezpieczona.

WYSYŁKA

Zamówienia wysyłamy sprawdzonym kurierem DPD dzięki temu przesyłki są w 99% przypadków dostarczane na drugi dzień roboczy do klienta.

A może inny rodzaj magnesów...

Wykonujemy różne produkty magnetyczne...

Zobacz ofertę
Zamów darmowe próbki

Sprawdź jakość naszych magnesów na lodówkę

Przygotowanie plików do druku

spady: 2 mm, grafika: 300 dpi, kolory: CMYK

Pobierz makietę

KONTAKT

Producent magnesów na lodówkę MAGNESO
ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY

tel. 608-486-182

KONTAKT E-MAIL

wyceny@magneso.com

Producent magnesów pamiątkowych i reklamowych na lodówkę MAGNESO.COM