Pocztówki i widokówki magnetyczne na lodówkę

Pocztówki i widokówki magnetyczne są doskonałą wizytówką miasta czy regionu. Pocztówki oraz widokówki magnetyczne wykonujemy na papierze magnetycznym dzięki czemu proces produkcji jest bardzo szybki. Zazwyczaj zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 1 - 2 dni roboczych. Pocztówki i widokówki magnetyczne wykonujemy w standardowym formacie A6 ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dzięki zastosowaniu specjalnego wykrojnika wykonać je w dowolnym kształcie. Widokówki oraz pocztówki magnetyczne wykonujemy w nakładach od stu do kilkudziesięciu tysięcy sztuk. Jest to propozycja skierowana głównie do jednostek regionalnych czy ogólnopolskich odpowiedzialnych za promocję regionu ale niejednokrotnie wykonywaliśmy widokówki do dalszej odsprzedaży, a także dla firm prywatnych.

PARAMETRY

  • pocztówki i wizytówki magnetyczne z twoim indywidualnym nadrukiem w kolorze
  • druk: cyfrowy, kolorowy (4+0), jednostronny CMYK
  • format: widokówki mogą mieć kształt kwadratu lub prostokąta lub dowolny inny kształt
  • materiały: podłoże magnetyczne Magnecote 0,33mm,(688g/m²)
  • uszlachetnianie: brak możliwości uszlachetniania.

PROJEKT GRAFICZNY

  • druk pocztówek magnetycznych wykonujemy z nadesłanych plików, jeżeli nie posiadacie Państwo własnego projektu z chęcią wykonają go nasi graficy. W zależności od stopnia skomplikowania oraz przewidywanej wielkości zamówienia projekty graficzne mogą być dodatkowo płatne.

DOWOLNY NAKŁAD

  • Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w nakładzie od stu do kilkudziesięciu tysięcy sztuk w ciągu 24 godzin (w zależności od aktualnego obłożenia na maszynach).
Cena widokówek magnetycznych na lodówkę ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości nakładu oraz formatu. W celu uzyskania dokładnej wyceny skontaktuj się z nami.
REALIZACJA

Termin realizacji zleceń standardowych to zazwyczaj 1-3 dni robocze. Termin realizacji zleceń niestandardowych ustalany jest indywidualnie.

PAKOWANIE

Dokładamy wszelkich starań aby nasze przesyłki były odpowiednio spakowane i zabezpieczone, niezależnie od tego każda przesyłka jest ubezpieczona.

WYSYŁKA

Zamówienia wysyłamy sprawdzonym kurierem DPD dzięki temu przesyłki są w 99% przypadków dostarczane na drugi dzień roboczy do klienta.

A może inny rodzaj magnesów...

Wykonujemy różne produkty magnetyczne...

Zobacz ofertę
Zamów darmowe próbki

Sprawdź jakość naszych magnesów na lodówkę

Przygotowanie plików do druku

spady: 2 mm, grafika: 300 dpi, kolory: CMYK

Pobierz makietę

KONTAKT

Producent magnesów na lodówkę MAGNESO
ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY

tel. 608-486-182

KONTAKT E-MAIL

wyceny@magneso.com

Producent magnesów pamiątkowych i reklamowych na lodówkę MAGNESO.COM